Jdi na obsah Jdi na menu
 


Protože pravidelně čtu kaktusářské noviny I.N.Cact, které vydává Chrudimský kaktusář, občas neodolám a pošlu nějaké fotografie nebo příspěvek.

*  

Poprvé jsem poslal pár obrázků v roce 2003 a vyšly v červencovém čísle v článku Obrázky ze sbírky. Je tady vidět mimo jiné jak ta "sbírka" v té době vypadala. Od samého začátku to byla spíš sebranka než sbírka. Ale k radosti to stačí.

Obrazek

*  

Podruhé jsem poslal obrázky až po třech letech, když jsem si konečně pořídil digitální fotoaparát a ten mi umožnil fotit dosud nemožné. Byly na internet pověšeny v září 2006 v článku "Kaktusy jsou o detailu"

Obrazek

*  

Další obrázky jsem poslal přesně po roce. Bylo to pár fotek z roku 2007 a vyšly v září v článku "Napsali nám ..."

Obrazek

*  

Další příspěvek byl o hledání kaktusů ve Středních Čechách a vyšel pod názvem "Opuncie u dálnice D11" v únoru 2008. Je zkrácený, v celé podobě je na jiném místě těchto eStránek spolu s dalšími fotografiemi.

Obrazek

*  

V dubnu 2008 v kaktusářských novinách vyšel krátký článek, který opět odkazuje na tyto eStránky. Jde o příspěvek, kde píšu o knížkách a jiných zdrojích informací, které mi v mém kaktusaření nejvíc pomáhají. Tentokrát je bez fotografií. Je v článku "Napsali nám".